«

»

Invest Complex – nowy partner biznesowy Pepeta Nieruchomości

Szanowni Państwo! Jest tam niezmiernie miło poinformować, że w ofercie biura Pepeta Nieruchomości pojawiły się pierwsze oferty nowego partnera biznesowego jakim jest firma INVEST COMPLEX. W ofercie znajdują się nieruchomości rynku pierwotnego nowej inwestycji deweloperskiej w Luboniu. Projekt dwóch etapów inwestycji obejmuje 24 domy bliźniacze w zabudowie szeregowej z ogródkami i miejscami parkingowymi. Wszystkie 4 pokojowe, dwupoziomowe lokale mieszkalne dostępne są w programie MDM. Inwestycja charakteryzuje się niską i kameralną zabudową, a także funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i nowoczesną architekturą osiedla. Osiedle Zielone to idealna propozycja dla osób, które z jednej strony cenią sobie spokój, z drugiej jednak strony chcą zachować łatwy dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. Z jednej strony mamy bowiem tereny zielone, które stwarzają wspaniałe warunki dla aktywnego wypoczynku, z drugiej jednak strony w zasięgu ręki mamy dostęp do przedszkoli, szkół, urzędów, banków, przychodni, sklepów i punktów usługowych. Szybki dojazd do Poznania oferuje natomiast prężnie rozwinięta komunikacja miejska.

Kilka słów o INVEST COMPLEX sp. z o.o.:
Dynamicznie rozwijająca się firma z bogatym doświadczeniem budowlanym zdobywanym przez lata działalności na rynku. Pozwala to zapewnić każdemu klientowi wysoką jakość wykonywanych usług. Każda inwestycja firmy to efekt pracy doświadczonych architektów, renomowanych producentów oraz solidnych wykonawców. Ich marka kojarzy się z nowoczesnością, solidnością i wysoką jakością, a realizacja każdej inwestycji kończy się pewnym sukcesem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dewelopera dostępną na naszej stronie internetowej.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony, na której sukcesywnie będą pojawiały kolejne oferty sprzedaży nieruchomości na rynku pierwotnym.