Referencje biura

Zostaw swoją opinię:

Referencje biura Pepeta Nieruchomości:

09.05.2016
Usługa pośrednictwa w wykonaniu Pani Danuty to jakość sama w sobie.

Bardzo dobry kontakt, cenne porady, cierpliwość przy udzielaniu odpowiedzi na każde zadane pytanie, pomoc przy załatwianiu formalności (umowa, notariusz, KW, itd.), a przy tym zawsze bardzo miła atmosfera :)

POLECAMY!

Joanna i Karol
Zakup nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości
04.05.2016
Z pomocą Pani Danuty zakupiliśmy mieszkanie. Bardzo dobry kontakt – szybkie odpowiedzi na maile czy telefony. Bardzo kompetentny i profesjonalny doradca – odnośnie załatwienia wszelkich formalności związanych z kupnem ( np.notariusz, co gdzie i kiedy zgłosić). Usługa w dobrej cenie.
Gdyby wszystkie biura miały takie podejście, to zapewne osoby poszukujące nieruchomości do kupna nie unikałyby ogłoszeń wystawionych przez pośredników…
JM
Zakup nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości
04.05.2016
Pani Danuta Pepeta jest osobą bardzo profesjonalnie wykonującą swoje obowiązki, spokojną i bardzo skrupulatną, co w zawodzie pośrednika jest niezbędne. Uczestniczyła przy naszych dwóch transakcjach i śmiało mogę polecić jej biuro. Wszelkie czynności związane z nieruchomością odbywają się sprawnie (pani pośrednik większość załatwia sama), a klient czuje się z panią Danutą bezpieczny i bardzo zaopiekowany. Szczerze polecam!
Matylda Piotrowska
Sprzedaż i zakup nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości
02.05.2016
Biuro Nieruchomości Pepeta to usługi na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalna obsługa i sprawne działanie. Z całego serca chciałbym podziękować Pani Danusi za szybka sprzedaż mieszkania i kupno nowego oraz za zajęcie się w moim imieniu wszystkimi formalnościami. Biuro godne zaufania i szczególnego polecenia. Jeżeli jeszcze kiedyś kupowałbym mieszkanie to tylko z Biurem Nieruchomości Pepeta!
Życzę wielu sukcesów
z pozdrowieniami
Włodek
Swarzędz, 02.05.2016
Włodzimierz Ignasiak
Sprzedaż i zakup nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości
01.05.2016
Szybka sprzedaż , fachowa obsługa miły i stały kontakt od początku do końca. Polecam .
Izabella Sochacka
Sprzedaż nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości
30.04.2016
Fantastyczna i profesjonalna obsługa. Pani Danuta jest bardzo kontaktową, sympatyczną osobą. Za pośrednictwem biura Pani Danuty wynajęliśmy wspaniały dom. Od początku współpracy bardzo szybko przeszliśmy przez wszelkie formalności dzięki czemu byliśmy w stanie sprawnie i szybko wszystko sfinalizować.
Karolina Miesiąc
Najem nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości
29.04.2016
Polecam współpracę z biurem Nieruchomości Pepeta. Pani Danusia jest przesympatyczną ,uśmiechniętą kobietą jak również pełnym profesjonalizmu oraz zrozumienia dla klienta pośrednikiem. Nie tylko pomogła mi sprzedać działkę, ale również doradziła przy kupnie nowego mieszkania. To prawdziwe szczęście trafić na Panią Danusię !!
Monika Jakubowska
Sprzedaż i zakup nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości
28.04.2016
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Danutą polecam naprawdę warto skorzystać z tego biura nieruchomosci.Przede wszystkim b.dobry kontakt żadnego naciągania i przesympatyczna Pani dzięki której sprzedaliśmy mieszkanie.
Sylwia B.
Bącalska
Sprzedaż nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości
31.08.2015
ŚWIETNA OBSŁUGA PRZEZ PANIĄ DANUTĘ. PROFESJONALIZM I WDZIĘK W PEŁNEJ KLASIE. SZYBKO I RZETELNIE. PEŁNA ELASTYCZNOŚĆ W UMOWIE. POLECAM!!!
KOYOT
Sprzedaż nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości
14.07.2015
Super współpraca!!! Kupno mieszkania przeprowadzone w trybie ekspressowym.Przesympatyczny, uśmiechnięty pośrednik , polecam Pana Krzysztofa Ostrowskiego! :):):)
Rodzinka Zandeckich
Monika Bazyli-Zandecka
Zakup nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości
20.06.2015
Rozpoczęliśmy współpracę z Panią Danutą Pepeta w kwietniu br. w kwestii wynajmu naszego domu. Pani Danuta okazała się w pełni profesjonalnym pośrednikiem, przekazała wszelkie niezbędne informacje, pomogła w dopełnieniu niezbędnych formalności oraz była doskonałym doradcą w kwestiach finansowych.
Pani Danuta wykazała się dużą dozą cierpliwości oraz znakomitym doradcą podczas podejmowania decyzji.

Polecamy współpracę z Panią Danutą Pepeta jako profesjonalnym pośrednikiem.

Marlena i Sławomir Smogur
Wynajem nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości
27.04.2015
Polecam współpracę z Panem Krzysztofem Ostrowskim. To skuteczny pośrednik, który konsekwentnie realizuje powierzone zadanie. Zapewnia przy tym miłą, kulturalną obsługę i służy pomocą przy dopełnianiu formalności.
Katarzyna Woźniak
Sprzedaż nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości
03.04.2015
Cóż mogę powiedzieć… 100% skuteczność. 1 klient=1 kupiec. To chyba najlepsza rekomendacja. Panie Krzysztofie dziękujemy za pomoc przy sprzedaży i życzymy wielu sukcesów.
Paweł i Monika
Sprzedaż nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości
18.03.2015
Gdyby wszystko w naszej Polsce działało tak jak biuro Pani Danuty, nie byłoby kolejek w służbie zdrowia, Pendolino bez WiFi, zegarków Nowaka, miliona fotoradarów, podatków od wszystkiego, basenów narodowych, palących się mostów w Warszawie gburowatych min urzędników, skaczącego po krzesłach prezyd(ę)ta, Amber-goldów, dopalaczy, Providentów, telemarketingu, wróżbitów w telewizji, białych skarpetek w sandałach, tylu pijanych kierowców, chemii z Niemiec, Zusów i Krusów, agresywnych policjantów, przesolonych zup, dresów stojących w bramach, straży miejskiej, uciekającego premiera; 3/4 posłów siedziałoby w więzieniach, 1/4 w obozach pracy; śnieg nie zaskakiwał by „drogowców”; w każda zimę, wojsko nie byłoby pełne pociotków, kuzynów, wujków, siostrzenic i innych znajomych; PIT miałby jedną stronę, w wędlinach byłoby mięso, w sokach owoce, w ketchupie pomidory, w benzynie nie byłoby wody; nie byłoby recept, szarej strefy, korporacji prawniczych, celebrytów znanych z tego, że są znani; strajków głodowych, afer taśmowych, programów typu „Ukryta prawda” i „Trudne sprawy”, opłacałoby się wydobycie węgla, w palnikach leciałby już gaz z łupków; w każdej rodzinie byłaby przynajmniej trójka maluchów do wychowania, a mamusie pracowałyby tylko gdyby miały na to ochotę

Jednym słowem ….. Normalnie!!!!

Radosław I Katarzyna
Sprzedaż nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości
1.02.2015
Rekomendujemy współpracę z Panem Krzysztofem Ostrowskim – solidne wsparcie przy sprzedaży mieszkania. Rzeczowy, dyspozycyjny, a przede wszystkim skuteczny: idealnie sfotografował nieruchomość, akcentując jej wszystkie zalety. Dziękujemy również Pani Danucie, za wsparcie w ogarnięciu formalności, dokładność i precyzję. 
MKR
Sprzedaż i zakup nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości
2.03.2015
Z czystym sumieniem mogę polecić najsympatyczniejsze biuro nieruchomości !! Profesjonalizm, wiedza i pełna opieka na każdym kroku !! Współpraca była czystą przyjemnością :) 
Michał M.
Zakup nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości
1.03.2015
Bardzo polecamy Biuro Nieruchomości  Pepeta. Pełen profesjonalizm i skuteczna obsługa Pani Danuty, od samego początku do końca :-) Współpraca z tym biurem to czysta przyjemność. Życzymy dalszych sukcesów:-)
Magda i Michał
Sprzedaż nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości
1.02.2015
Polecam biuro Pepeta Nieruchomości a w szczególności współpracę z Panem Krzysztofem Ostrowskim. To bardzo sympatyczny i dyspozycyjny pośrednik, który w wielu kwestiach służy pomocą i radą. Z nim kupno mieszkania staje się łatwe i przyjemne. Dziękuję i pozdrawiam, 
Agnieszka
Zakup nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości
01.02.2015
Bardzo polecamy biuro  Nieruchomości Pepeta. Miła, profesjonalna obsługa Pani Danuty, od samego początku do podpisania aktu notarialnego i zdania mieszkania. Współpraca z tym biurem to czysta przyjemność. 
Edyta i Krzysztof
Sprzedaż nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości
29.01.2015
Polecamy wszystkim biuro Nieruchomości Pepeta szczególnie fachową i rzetelną opiekę Pani Danusi. Dokładność, sumienność, profesjonalizm i obsługa na wysokim poziomie- tak w kilku słowach opisać można współpracę z Panią Danusią. Dziękujemy za poświęcony nam czas, cenne porady i przegadane godziny oraz za załatwienie za nas wszelkich formalności. Otrzymaliśmy ogromne wsparcie! Dziękujemy za wielkie serducho, stały kontakt i dobre słowo, a przede wszystkim za pomoc i meeega optymizm ;) Życzymy dalszych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym! 
Ania i Błażej
Zakup nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości
22.01.2015
Polecamy biuro Nieruchomości Pepeta za pełne zaangażowanie w Wynajmie Nieruchomości. Byliśmy w stałym kontakcie z Panią Danutą, która szybko znalazła odpowiedniego dla nas Klienta. Serdecznie Dziękujemy
Beata i Arek
Inna forma współpracy
13.01.2015
Bardzo polecam biuro nieruchomości Pani Danuty.
Sprzedawałem za jej pośrednictwem kawalerkę na oś. Cegielskiego.
Bardzo miła i profesjonalna obsługa a co najważniejsze skuteczna. Bardzo szybko znajdowała Pani Danuta wielu Klientów co w efekcie pozwoliło nam szybko i za satysfakcojunjaca kwotę sprzedać mieszkanie. Do końca bardzo profesjonalne poprowadzenie całej transakcji. Bardzo polecam.

Błażej Janiak

Sprzedaż nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości
04.12.2014
Biuro Pepeta Nieruchomości to biuro godne polecenia. Przesympatyczny pośrednik Pan Krzysztof działa w sposób rzetelny i profesjonalny. Dziękuję za miłą współpracę i polecam.
Mariusz U.
Zakup nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości
03.12.2014
Mialam przyjemnosc skorzystac z uslug biura Pepeta Nieruchomosci. Musze przyznac,ze wspolpraca z panem Krzysztofem okazala sie strzalem w dziesiatke.Kompetentny,profesjonalny,bardzo dyspozycyjny, i przy tym sympatyczny posrednik.
Polecam..
Danuta P.
Inna forma współpracy
01.12.2014
Polecam biuro Pepeta Nieruchomości szczególnie Pana Krzysztofa. Współpraca z tym pośrednikiem jest w zasadzie jak z najlepszym kolegą z którym pijemy kawę wypalamy masę papierosów ;) i omawiamy różne warianty , kombinujemy i rozwiązujemy problemy. Bardzo dobry kontakt o każdej porze dnia i póżnego wieczoru. Poza tym twardy i dobry negocjator na korzyść klienta. Cała transakcja od wybrania mieszkania po odbiór kluczy profesjonalnie i z miłą atmosferą. Pozdrawiam i dziękuje.
Agnieszka i Krzysztof
Zakup nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości
01.12.2014
Pepeta Nieruchomości to biuro godne polecenia dla każdego, kto chce sprzedać bądź kupić przysłowiowe „cztery kąty”. Profesjonalizm, właściwe doradztwo i miła obsługa przez cały proces sprzedaży, od zamieszczenia oferty, poprzez podpisanie aktu notarialnego, aż do protokołu zdania mieszkania. Szczerze polecam każdemu zainteresowanemu, zwłaszcza w tak trudnym okresie jak teraz, kiedy podaż znacznie przewyższa popyt i sprzedaż nieruchomości najlepiej przekazać w ręce fachowców.
Polecam !!!
Karol Piasecki
Sprzedaż nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości
30.11.2014
Chciałbym serdecznie podziękować za miłą i profesjonalną obsługę, Biuro Pepeta Nieruchomości prowadziło mnie przez całą transakcję, służyło fachową poradą i zajęło się wszystkim tak jak należy. Zdecydowanie polecamy współpracę z Panią Danusią, jest naprawdę osoba godną zaufania. Mimo tak poważnej decyzji życiowej współpraca z Panią Danusią, to była sama przyjemność.
Życzę tylko zadowolonych Klientów!!!
Damian Gabrysz
Zakup nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości
27.11.2014
Biuro Pepeta Nieruchomości działa kompleksowo, rzeczowo i profesjonalnie, a współpraca z Panią Danusią to sama przyjemność. Życzymy tylko zadowolonych Klientów!!! Pozdrawiamy :)
Kasia i Tomek
Zakup nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości
26.11.2014
Biuro godne polecenia. Zaskakująca szybkość działania. Tam gdzie inni nie dali rady znaleźć najemców, tam Pepeta znalazła natychmiast. Pani Danuta jest przemiłą osobą, pełną profesjonalizmu, bardzo zaangażowaną w sprawy klienta. Załatwiła dla mnie wszystkie formalności, co dla laika jest bardzo ważne. W przyszłości będę korzystać tylko z usług tego biura.
Katarzyna
Inna forma współpracy
26.11.2014
Rzetelność i profesjonalizm; tak w skrócie mogę określić współpracę z biurem Pepeta Nieruchomości! Pomoc w doborze konkretnego mieszkania, pomoc w załatwieniu formalności związanych z zakupem mieszkania, miło i sympatycznie! Dziękuję i polecam!
Mirosław Majorczyk
Zakup nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości
26.11.2014
Pełen profesjonalizm i rzetelność biura. Wielka pomoc w zakupie mieszkania oraz w załatwieniu wszelkich formalności. Mimo wielu przeciwności, sprawa została doprowadzona do szczęśliwego końca ;) Przemiła współpraca, a przy tym ogromna fachowość, uczciwość i kompetencje widoczne na każdym etapie. Chcielibyśmy bardzo podziękować za trud włożony w tę transakcję. Serdecznie polecam współpracę z biurem Pepeta Nieruchomości, a firmie życzę dalszych sukcesów.
Marek Ciesielski
Zakup nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości
25.11.2014
Najsympatyczniejsze biuro nieruchomości jakie kiedykolwiek spotkałem. Indywidualne podejście do klienta, pomoc, a nawet załatwienie za mnie wielu spraw :-) Bardzo duże zaangażowanie w sprawę i to się przekłada na efekty. Również należy docenić i polecić, że partnerzy biznesowi biura, do których zostałem skierowany prezentują najwyższy poziom i również mogę ich polecić.
Jednym zdaniem : sprzedajesz lub kupujesz nieruchomość? Tylko Pepeta Nieruchomości!
Seroka Tomasz
Zakup nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości
16.11.2014
Kompetentnie,szybko,dokładnie i zgodnie z wcześniej uzgodnionym harmonogramem,jestem zadowolony ze współpracy i jeśli w przyszłości będę potrzebował doradztwa,pomocy na pewno skorzystam z usług Firmy.
z poważaniem
J.Frątczak
Jerzy Frątczak
Sprzedaż nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości

 

13.11.2014
Jestem zadowolona ze współpracy z przemiłym Panem Krzysztofem. Poświęcił mi bardzo dużo czasu, zadbał o formalności od A do Z, a przede wszystkim jest profesjonalistą. Polecam!
Paulina Grzegorek
Zakup nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości

 

09.11.2014
Jako klientka „Pepeta Nieruchomości” z pełnym przekonaniem stwierdzam, iż na każdym etapie zakupu nieruchomości mojej osobie została poświęcona pełna uwaga. Kompleksowa oraz rzetelna obsługa sprawiła, że pomimo złożoności zagadnień zostałam wprowadzona w każdy etap transakcji z należyta starannością. Otrzymywałam również odpowiedzi na każde zadane przeze mnie pytanie oraz pomoc w kompletowaniu niezbędnej dokumentacji. Agentka nieruchomości dostosowywała się do mojego planu dnia, była starannie przygotowana oraz otwarta na propozycje. Określenie PEŁEN PROFESJONALIZM najlepiej opisuje Biuro „Pepeta Nieruchomości”
Jola
Zakup nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości
09.11.2014
Przeprowadzanie transakcji na rynku nieruchomości, powinno być dla klientów optymalnie dopasowane do ich potrzeb. Interesy klienta nie mogą być zagrożone, muszą stać na pierwszym miejscu dla Biura Nieruchomości, któremu zaufał. Takie właśnie jest Biuro Pepeta Nieruchomości – dba o klienta, poświęca mu swój czas i czuwa nad formalnościami.
Barbara Borowska
Inna forma współpracy
09.11.2014
Współpraca z Biurem Nieruchomości Danuty Pepety, w każdym aspekcie biznesowym jest na bardzo wysokim poziomie. Pani Danuta oraz jej pracownicy dokładają wszelkich starań, by przeprowadzane transakcje były dla klientów bezpieczne i zadowalające. To jest profesjonalne i rzetelne Biuro, któremu można powierzyć sprawy związane z nieruchomościami, zarówno będąc przedsiębiorcą jak i osobą prywatną.
Ubezpieczenia Ewa Jędrzejczyk
Partner biznesowy

 

07.11.2014
Cieszę się niezmiernie, że w tym miejscu mam możliwość podzielenia się z Państwem odczuciami ze współpracy z Biurem Pani Danusi, z nią samą, a także z Panią Basią. Nasza współpraca dotyczyła sprzedaży i zakupu mieszkań, i pomimo trudnej logistycznie pracy ze strony Pani Danusi, udało się jej dokonać transakcji, które bardzo mnie satysfakcjonują. Biuro świadczy kompleksowe usługi począwszy od doradztwa, sprawnie przeprowadzanych poszukiwań klientów, a skończywszy na kompleksowym załatwieniu wszelkich prawnych formalności. Nie byłoby to możliwe bez profesjonalnego przygotowania samej szefowej Biura i jej współpracowników, znakomitej znajomości rynku nieruchomości, dyspozycyjności i znajdowania zawsze czasu dla klientów, a przede wszystkim uprzejmości obu Pań i ich wysokiej kultury osobistej. Niewątpliwie wszystkie te atuty wyróżniają to Biuro spośród innych na rynku i w mojej ocenie plasują je najwyżej w tym rankingu. Pani Danusiu, Pani Basiu dziękuję bardzo za wszystko, wiem, że spotkamy się jeszcze…
Ilona Tańska
Sprzedaż i zakup nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości

 

07.11.2014
Witam chciał bym się podzielić z państwem współpraca z biurem Pepeta nieruchomości z którym miałem okazje współpracować w tym roku , współpraca z tym biurem to czysta przyjemność. fachowa i rzetelna usługa. Która świadczy usługi od A do Z. Wszystkie formalności załatwiali za mnie, kontakt telefoniczny też rewelacyjny :) zawsze oddzwaniali, a nie jak inne biura trzeba było się prosić żeby odebrali. W 100% można polecić biuro.
Mr.B
Sprzedaż nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości

 

07.11.2014
Już dwukrotnie korzystaliśmy z pośrednictwa tego biura. Profesjonalizm i bardzo miła współpraca-szczerze polecam
Lidia i Marek
Zakup nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości

 

06.11.2014
Wszystkim zainteresowanym polecam biuro nieruchomości Pepeta. Dzięki zaangażowaniu i operatywności pani prowadzącej naszą transakcję udało się nam w krótkim czasie sprzedać dwa mieszkania w bloku i kupić wymarzony szeregowiec;) Poza typową obsługą biuro wykonało za nas szereg uciążliwych formalności i doradziło w kwestiach prawnych. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Hanna i Marek
Zakup i sprzedaż nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości

 

06.11.2014
Polecam to biuro nieruchomości. Współpracuję z jego pracownikami od początku jego istnienia i niejednokrotnie przekonałem się o ich profesjonalizmie i odpowiedzialnym podejściu do obowiązków.
Jędrzej Przybylski
Partner biznesowy

 

06.11.2014
Nigdzie nie znajdziecie lepszego biura nieruchomości. Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam!
Anna Bieńko
Zakup nieruchomości z biurem Pepeta Nieruchomości