Kontakt

Pepeta Nieruchomości

Pepeta Nieruchomości nie jest zwykłym biurem obrotu nieruchomościami. Filarem firmy są osoby, które dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu oferują nie tylko kompleksowe usługi pośrednictwa, ale również bezpieczeństwo zawieranych transakcji oraz uczciwą współpracę. Agenci nieruchomości oprócz szerokiej reklamy nieruchomości, oferują również pomoc w załatwianiu wszelkich formalności i czuwają nad transakcją aż do momentu przekazania kluczy.

Zakres działalności firmy jest jednak znacznie szerszy. Dzięki współpracy z firmą doradztwa finansowego, pomagamy również w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup wybranej przez Państwa nieruchomości. Polecamy także usługi sprawdzonej kancelarii notarialnej, rzeczoznawcy majątkowego i geodety. Dodatkowym atutem jest współpraca z biurem projektowym, dzięki czemu możecie Państwo – na korzystnych warunkach – skorzystać z usług projektowych przy zakupie działki. Oferujemy także projekty gotowe.

Głównym celem biura Pepeta Nieruchomości jest indywidualne i profesionalne podejście do każdego klienta. Firmę tworzą kreatywne i godne zaufania osoby, które proponują usługi pośrednictwa na najwyższym poziomie. Te osoby mogą pracować właśnie dla Państwa!

Działamy szybko i skutecznie!
Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby prywatne, firmy oraz deweloperów.

 

Nasz zespół

 

Danuta Pepeta

Danuta Pepeta

Rodowita mieszkanka Swarzędza, zna więc miasto jak własną kieszeń. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych oraz na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa. Jej skuteczność opiera się na precyzyjnie przygotowanej ofercie sprzedaży. W reklamę i pozytywną prezentację wkłada dużo pracy i… serca. Potrafi znaleźć i pokazać mocne strony każdej nieruchomości. Dzięki jej zaangażowaniu klienci z zadowoleniem podchodzą do zawieranych transakcji.

tel. 790-412-405
danuta.pepeta@pepeta.pl

 

Marzena Cieloszyk

Marzena Cieloszyk

Klienci kupując lub sprzedając nieruchomości obracają często majątkiem gromadzonym przez całe swoje życie. Nic dziwnego, że poszukują sprzedawcy kompetentnego, wiarygodnego i uczciwego. Specjalista w tym co robi. Nieruchomościami zajmuje się od niemal 10 lat. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w dużym, renomowanym biurze nieruchomości. Jej wiedza i umiejętności poparta jest licznymi przykładami zakończonych transakcji oraz zadowoleniem klientów. Standard usług – zawsze na najwyższym poziomie, zaangażowanie – na 100 %.

tel. 790-411-405
marzena.cieloszyk@pepeta.pl

Krzysztof Ostrowski

Krzysztof Ostrowski

Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Warszawie (Oddział w Olsztynie), Wydział Humanistyczny. Zajmuje się rejonem południowo-zachodniej części Poznania i okolic. W jego ofercie znajdziecie Państwo mieszkania, domy oraz nieruchomości gruntowe m.in. w Luboniu, Komornikach i Mosinie. Jego bogate doświadczenie w sprzedaży nieruchomości przejawia się w bardzo dobrej znajomości rynku, ciekawie przygotowanej ofercie oraz skuteczności w jej reklamowaniu.

tel. 790-894-405
krzysztof.ostrowski@pepeta.pl

 

Joanna Górska

Doświadczony pośrednik, który swoją wiedzą i najlepszym staraniem służy pomocą, by bezpiecznie przeprowadzić transakcję sprzedaży/kupna nieruchomości. Każda nieruchomość powinna być ciekawie przedstawiona, a oferta powinna zawierać wszystkie jej mocne strony, do tego pomoc pośrednika stanowić powinna największe wsparcie dla klienta – i to jest jej zadanie. Ze względu na fakt, że jest mieszkanką Swarzędza i bardzo dobrze zna miasto i gminę, działa właśnie na jej terenie. Co ją wyróżnia? Wnikliwy opis i bardzo dobrze przygotowana oferta stanowią gwarancję zadowolenia klientów.

tel. 531-313-333
joanna.gorska@pepeta.pl


Adres do korespondencji

Pepeta Nieruchomości – Danuta Pepeta
Ul. Borówkowa 10
63-004 Kleszczewo
NIP 777-28-37-003

 

Formularz kontaktowy