«

»

Rozwijamy się – czyli nowi partnerzy biznesowi Pepeta Nieruchomości.

widget
W ostatnich miesiącach naszej pracy podjęliśmy współpracę z prężnie działającym deweloperem z Poznania „Atrium Grunwald”. Firma ma na koncie wiele zrealizowanych inwestycji deweloperskich na terenie miasta Poznania oraz gmin wielkopolskich. My jednak skupiamy się na ofercie „Atrium Grunwald”, którą tworzy zespół 5 nowoczesnych budynków wielorodzinnych zlokalizowanych przy ulicy Bosej w Poznaniu. Firma proponuje 107 mieszkań o powierzchni od 32 do 112 metrów kwadratowych. W ofercie znajdują się zarówno kawalerki jak i mieszkania 2-, 3-, i 4 – pokojowe. Dostępne są również dwupoziomowe apartamenty.

Lokale na parterze będą posiadały ogródki o powierzchni od 20 do 50 metrów kwadratowych. Do większości pozostałych mieszkań przynależeć będą balkony bądź przestronne tarasy. Osiedle będzie utrzymane w konwencji zamkniętej, gwarantującej bezpieczeństwo jego lokatorów. Powstanie również podziemna hala garażowa ze 107 miejscami postojowymi, a dla najmłodszych zostanie przygotowany przyjazny mieszkańcom zielony dziedziniec z ławkami, chodnikiem i oświetleniem. Osiedle Atrium zostanie zrealizowane zgodnie z najnowszymi trendami w budownictwie mieszkaniowym i przy użyciu najlepszych materiałów budowlanych. Niepodważalną zaletą inwestycji jest jej lokalizacja. Osiedle Atrium powstanie w spokojnej i cichej okolicy przy jednocześnie dobrym zapleczu handlowo – usługowym. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się m.in. przedszkole, szkoła podstawowa, apteka, klub fitness oraz szereg sklepów gwarantujących komfort mieszkania. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej pozwala na szybki (15 min.) dojazd do centrum Poznania. Większość z naszych mieszkań będzie kwalifikować się do rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych. Przewidywany termin oddania pierwszych budynków nastąpi pod koniec tego roku.

OFERTY DEWELOPERA

widgetA teraz wróćmy do Swarzędza… Firma „Wielkopolskie Nieruchomości” zaprezentowała nam ofertę sprzedaż lokali mieszkalnych, komórek lokatorskich oraz miejsc w podziemnej hali garażowej, z inwestycji deweloperskiej przy ul. Grudzińskiego w Swarzędzu. Nowoczesny kompleks mieszkaniowy ze 114 mieszkaniami, lokalami użytkowymi i podziemną halą postojową to niezwykła elegancja połączona z ciekawym wzornictwem. Odpowiadając na oczekiwania przyszłych mieszkańców firma prezentuje bogaty wybór mieszkań o różnej powierzchni – w doskonałych cenach. Każdy znajdzie tu ofertę, która będzie odpowiadała jego potrzebom. Standard wykończenia mieszkań to najwyższa jakość wykonania oraz przemyślany i funkcjonalny rozkład z szerokimi możliwościami własnej aranżacji wnętrz. Inwestycja jest ukończona, a mieszkania gotowe są do odbioru. Inwestycja zlokalizowana jest w samym centrum miasta, ok. 12 km od Poznania, w bliskim sąsiedztwie malowniczego Jeziora Swarzędzkiego – terenów spacerowych i rekreacyjnych, punktów usługowych, sklepów, marketów oraz placówek oświatowych. Jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, młodych par oraz wszystkich , którzy ceniącą sobie wysoki poziom architektury, nowoczesność, rozwiniętą infrastrukturę osiedla, wygodę oraz spokojną okolicę. Budynek składa się z 7 kondygnacji: na piętrach 1 – 5 znajdują się lokale mieszkalne, na poziomie 0 lokale handlowo – usługowe, a na poziomach -1 i -2 – komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej.

OFERTY FIRMY

Zapraszamy zatem do przeglądania najnowszych ofert deweloperskich na naszej stronie internetowej oraz do kontaktu z osobami prowadzącymi.
Zapraszamy również do współpracy mniejsze i większe firmy deweloperskie z okolicy! Gwarantujemy profesjonalną reklamę, fachową pomoc i miłą współpracę!