«

»

Nieruchomości w ruchu! Biegniemy aby pomóc! Business Run

pzbr

Biegniemy aby pomóc!

14 września 2014 roku reprezentanci PEPETA NIERUCHOMOŚCI pobiegną w Poznań Business Run 2014. Jest to charytatywny bieg biznesowy w formie sztafety, organizowany na rzecz podopiecznych Fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty”. Bieg jest częścią Poland Business Run – ogólnopolskiej imprezy, która tego samego dnia, wystartuje jednocześnie w różnych miastach Polski.

Poznań Business Run to jedyny w swoim rodzaju charytatywny bieg biznesowy w formie sztafety. Biorąc w nim udział wspieramy działania Fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty”, która na co dzień pomaga osobom po amputacjach. W tym roku beneficjentami programu poznańskiego są mieszkańcy stolicy Wielkopolski – Piotr Morawiec i Jakub Talarczyk, którzy w wyniku nieszczęśliwych wypadków stracili obie nogi i potrzebują pieniędzy na protezy i rehabilitację.

Do tej pory swój udział w Poznań Business Run 2014 zgłosiło już 3000 zawodników – reprezentantów mniejszych i większych firm Wielkopolski, co oznacza, że limit tej imprezy został wyczerpany a lista startowa zamknięta. Do tej pory zebrano już 83.464,50 zł z opłat startowych oraz w ramach akcji „Pomagam bardziej”.

Nie pozostaliśmy obojętni wobec tak pozytywnej imprezy, mamy więc zamiar pobiec po zwycięstwo! Oprócz klasyfikacji biegowej, w której liczyć się będą czasy 5 zawodników drużyny, bierzemy też udział w rywalizacji charytatywnej, w której liczy się każda przeznaczona złotówka. Dla najlepszej drużyny w tej kategorii przyznane zostaną Żółte Koszulki Lidera zaprojektowane przez duet Paprocki & Brzozowski, w których faworyci przebiegną trasę biegu. Na stronie głównej biegu każdy może wspomóc akcję i dołączyć się do naszej drużyny, wpłacając jakąkolwiek kwotę na ten cel.

Jeśli chcecie przyłączyć się do akcji wraz z drużyną PEPETA NIERUCHOMOŚCI,
wystarczy otworzyć poniższy link, kliknąć „POMAGAM BARDZIEJ”
i dalej postępować zgodnie z komunikatami. Nie muszą to być duże kwoty,
liczy się każda złotówka! Wspólnie naprawdę możemy POMÓC BARDZIEJ!

POMAGAM BARDZIEJ! http://poznanbusinessrun.pl/pl/team/1289,pepeta-nieruchomosci-nieruchomosci-w-ruchu

Trzymajcie kciuki za naszych reprezentantów!

Danuta Pepeta

 

jakub-150px

Jakub Talarczyk

piotr-morawiec

Piotr Morawiec