Partnerzy biznesowi

Nasi partnerzy Biznesowi

budnex

KM Building Sp. z o.o. Sp.K.

Deweloper godny zaufania. Aktualnie KM Building posiada trzy inwestycje w atrakcyjnych podpoznańskich miejscowościach. Osiedle Słoneczne powstaje w Brodowie k. Środy Wielkopolskiej, natomiast Osiedle Rodzinny Zakątek jest zlokalizowane w Błażejewku pod Kórnikiem. W ramach tych inwestycji powstają domy w zabudowie szeregowej oraz domy wolnostojące. Trzecia nasza propozycja to Zalasewo Park, nowoczesny kompleks mieszkań i apartamentów tuż obok Swarzędza, a wciąż blisko Poznania – w Zalasewie.

OFERTY DEWELOPERA

agrobex

Grupa Partner

Grupa Partner, inwestor apartamentów przy ulicy Starołęckiej nad Wartą, posiada wieloletnie doświadczenie na rynku mieszkaniowym. Wartość Grupy Partner opieramy na satysfakcji naszych Klientów oraz partnerów biznesowych. Skrupulatnie przygotowana, a następnie zrealizowana zgodnie z założeniami i oczekiwaniami Klientów inwestycja Osiedle Atrium w Poznaniu to nasz powód do dumy oraz satysfakcji. Funkcjonowanie na różnych płaszczyznach pozwala nam przyjąć nowoczesną politykę firmy, zgodną z potrzebami, trendami i wymaganiami rynku.

OFERTY DEWELOPERA

agrobex

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe i Handlowe „AGROBEX” Spółka z o.o.

Firma z długą tradycją i wysokimi kompetencjami w sektorze budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego, działa na rynku od 1988 roku. Deweloper z wieloletnim doświadczeniem, realizujący śmiałe i nowoczesne wizje architektoniczne. Firma ma na swoim koncie 27 zrealizowanych inwestycji własnych o łącznej liczbie 504 budynków, 25 zrealizowanych inwestycji zleconych, blisko 4000 podpisanych umów z klientami oraz 256.000 wybudowanych metrów kwadratowych nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z bieżącą ofertą firmy, dostępną na naszej stronie internetowej.

OFERTY DEWELOPERA

planetbud

PlanetBud Development sp. z o.o.

Firma buduje swoją wartość w oparciu o satysfakcję klientów i partnerów biznesowych. Deweloper stawiający na inwestycje, w których interesująca i innowacyjna architektura ściśle wiąże się z funkcjonalnymi i komfortowymi rozwiązaniami. Każdy projekt firmy tworzony jest z matematyczną dokładnością i precyzją. Profesjonalizm oraz doświadczenie praktyczne i merytoryczne są dla firmy szkieletem, na którym wspierają się doskonałe budynki. Bieżąca oferta dewelopera dostępna jest na naszej stronie internetowej.

OFERTY DEWELOPERA

kos-dom

KOS-DOM Sp. z o.o.

Jedna z najstarszych firm deweloperskich w regionie, buduje głównie domy i mieszkania w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Od 1992 roku oddała do użytku ponad 600 lokali, domów, mieszkań w Luboniu, Komornikach, Plewiskach i w Swarzędzu. Atrakcyjne położenie, ciekawe projekty, dobra jakość wykonania i rozsądne ceny, należące do najatrakcyjniejszych w regionie sprawiły, że budowane przez nich domy bardzo szybko znajdowały nabywców i na trwałe wrosły w wielkopolski krajobraz. Firma cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród naszych klientów.

OFERTY DEWELOPERA

Beznazwy-1

INVEST COMPLEX Sp. z o.o.

Dynamicznie rozwijająca się firma z bogatym doświadczeniem budowlanym zdobywanym przez lata działalności na rynku. Pozwala to zapewnić każdemu klientowi wysoką jakość wykonywanych usług. Każda inwestycja firmy to efekt pracy doświadczonych architektów, renomowanych producentów oraz solidnych wykonawców. Ich marka kojarzy się z nowoczesnością, solidnością i wysoką jakością, a realizacja każdej inwestycji kończy się pewnym sukcesem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dewelopera dostępną na naszej stronie internetowej.

OFERTY DEWELOPERA KOMORNIKI OS.LEŚNE
OFERTY DEWELOPERA LUBOŃ OS.ZIELONE

wielkopolskienieruchomości

Wielkopolskie Nieruchomości sp. z o.o.

Firma realizująca sprzedaż lokali mieszkalnych z inwestycji dweloperskiej przy ul. Grudzińskiego w Swarzędzu. Nowoczesny kompleks mieszkaniowy ze 114 mieszkaniami, lokalami użytkowymi i podziemną halą postojową to niezwykła elegancja połączona z ciekawym wzornictwem. Odpowiadając na oczekiwania przyszłych mieszkańców firma prezentuje bogaty wybór mieszkań w centrum miasta, o różnej powierzchni – w doskonałych cenach. Każdy znajdzie tu ofertę, która będzie odpowiadała jego potrzebom. Lokale to najwyższa jakość wykonania oraz przemyślany rozkład z szerokimi możliwościami własnej aranżacji wnętrz.

OFERTY FIRMY

atrium

Atrium Grunwald sp. z o.o. s.k.

Firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca w szeroko rozumianej branży mieszkaniowej. Swoją wartość i opinie buduje w oparciu o satysfakcję Klientów i partnerów biznesowych. Firma zrealizowała inwestycje na terenie Poznania (m.in. inwestycję Willa Leśna na ulicy Świętowidzkiej, zespół budynków wielorodzinnych przy ulicy Czystej) oraz na terenie wielkopolskich gmin (m.in. Kórnik, Murowana Goślina, Tulce, Słupca, Szamotuły). Doświadczenie, wiedza i profesjonalizm, jak również współpraca z uznanymi firmami rynku budowlanego pozwala jej szybko i sprawnie przeprowadzić proces realizacji inwestycji.

OFERTY DEWELOPERA

atrium

Ogólnopolska wyszukiwarka nieruchomości Klikmapa.pl

Klikmapa.pl jest ogólnopolską wyszukiwarką nieruchomości. Pozwala szybko znaleźć odpowiednie rodzaje nieruchomości – domy, mieszkania, działki i lokale na sprzedaż oraz do wynajęcia, a wyniki przedstawiane są bezpośrednio na mapie w przejrzysty i intuicyjny sposób. Wszystkie nasze oferty są widoczne na portalu i mapie, co pozwala ograniczyć wyszukiwanie do konkretnej lokalizacji oraz łatwe poruszanie się na stronie internetowej. Zapraszamy naszych klientów do aktywnego korzystania z wyszukiwarki!

OFERTY PORTALU

rzeczoznawca

WALOR Dorota Przybyła – Rzeczoznawca Majątkowy
Uprawnienia zawodowe 5521

Rzeczoznawca z doświadczeniem w wycenie nieruchomości stanowiących podstawę zabezpieczenia wierzytelności, określenia wartości w celu ustalenia podstawy ceny sprzedaży, podziału spadku, dla celów administracji publicznej oraz innych. Wpisana na listę bankową Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

Armii Poznań 47
62-020 Zalasewo
tel. +48 604 199 049
biuro@walor-nieruchomosci.pl
www.walor-nieruchomosci.pl/

expander

Expander Advisors Sp. z o.o.
Jędrzej Przybylski – Starszy Ekspert Finansowy Expander Direct

– kredyty hipoteczne
– pożyczki hipoteczne
– refinansowanie kredytów i konsolidacje
– kredyty firmowe
– inwestycje

kom. +48 533 301 756
jedrzej.przybylski@expander.pl