Segment bliźniaka z dużą działką 501 m2 w pożądanej części Zalasewa. 17/JG/16

Typ oferty: dom na sprzedaż 14
Cena: 499.000 zł
Lokalizacja: Zalasewo, gm. Swarzędz
Powierzchnia domu: użytkowa ok. 120 m2 + garaż
Powierzchnia działki: 501 m2
Liczba pokoi: 4
Balkon: balkon i taras
Garaż: tak
Stan: deweloperski
Numer oferty: 17/JG/16
Opis nieruchomości:
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży segmentu z piętrem o pow. użytkowej: 119,87 m2 + garaż o pow. 17,16 m2 w budynku wolnostojącym dwu lokalowym wybudowanym w 2016 roku, z osobną optymalną co do wielkości działką o pow. 501 m2 w pożądanej części Zalasewa, gmina Swarzędz, w atrakcyjnej cenie 499 000,00 zł! Mieszkanie jest bardzo ustawne i dobrze doświetlone. Na froncie wykończone chodniki i podjazdy z ozdobnej kostki. W okolicy pobudowane są nowe domy wolnostojące oraz w zabudowie bliźniaczej.
Układ pomieszczeń prezentuje się następująco:
PARTER
– przestronny jasny salon 20,82 m2 z wyjściem na taras,
– jadalnia 10,46 m2,
– kuchnia 8,11 m2,
– spiżarnia 3,93 m2,
– łazienka 6,13 m2,
– pomieszczenie gosp. 2,33 m2,
– hall 7,24 m2,
– wiatrołap 4,12 m2,
– garaż 17,16 m2
Piętro:
– pokój/sypialnia 12,80 m2,
– pokój/sypialnia 9,89 m2,
– pokój/sypialnia 16,18 m2,
– duża łazienka 8,05 m2,
– komunikacja 8,11 m2,
– garderoba 1,70 m2
Segmenty mają przynależną wydzieloną część rekreacyjną – ogrody i funkcjonalną z frontu budynku, obejmującą dojścia, dojazdy (każde mieszkanie ma po 2 podjazdy) i śmietniki. Podjazdy i chodniki są wyłożone ozdobną kostką brukową. Działka jest ogrodzona siatką.
Część dzienna na parterze składa się z salonu z kominkiem, jadalni, kuchni, łazienki oraz strefy gospodarczej składającej się z pomieszczenia gospodarczego i garażu. Część nocną na piętrze tworzą 3 sypialnie oraz duża przestronna łazienka.
Budynek został wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej ze stropami gęsto żebrowymi typu Porotherm 23/50. Konstrukcja opiera się na ścianach zewnętrznych z bloczków z betonu komórkowego Ytong grubości 36,5 cm klasy 2 (PP2) na zaprawie cienko spoinowej Ytong marki 3 MPa oraz wewnętrznych z bloczków z betonu komórkowego Ytong grubości 24 cm klasy 4 (PP4) na zaprawie cementowo – wapiennej marki 3 MPa.
Budynek jest dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, z garażem, kryty dwuspadowym dachem, o konstrukcji drewnianej.
Działka jest w kształcie prostokąta, co pozwala na zaprojektowanie funkcjonalnego ogrodu.
Rozwiązania budowlane:
Fundamenty:
Poziom posadowienia fundamentów na głębokości 1,20 m poniżej poziomu terenu, na gruncie rodzimym. Fundamenty zaprojektowano w postaci stóp i ław fundamentowych z betonu B20, zbrojonych podłużnie stalą A-III. Ze stóp fundamentowych wystawiono 4Ø14 stal A-III I=160 cm w celu zakotwienia słupów żelbetowych.
Stropy:
Stropy gęsto żebrowe typu Porotherm wykonane według wytycznych producenta. Pod ścianki działowe biegnące wzdłuż belek ułożone dwie belki Porotherm. Pod słupki wiązania dachowego ułożone dwie belki Porotherm.
Dach:
Dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej płatwiowo – jętkowej ze ścianką stolcową, opartej za pośrednictwem słupków drewnianych na żebrach stropowych, płatwi oraz murlat na nośnych ścianach zewnętrznych. Styk wszystkich elementów drewnianych z wieńcem oraz murem zaizolowano dwiema warstwami papy. Pokrycie dachowe dachówką ceramiczną. Drewno konstrukcyjne klasy K27.
Kominy:
Kominy z bloczków Leier. Kominy z kształtek kominowych firmy Leier . Zaprojektowano kominy z wykorzystaniem następujących pustaków kominowych:
– komin z przewodem dymowym LEIER 20 + W i 2 x LK2 i LEIER 16,
– komin z przewodem wentylacyjnym z pustaków LEIER LK2 i LK3.
Pozostałe zalety:
– instalacja elektryczna jest również wyprowadzona na zewnątrz budynku do oświetlenia przodu i tyłu,
– instalacja domofonowa – wyprowadzona i pociągnięta do granicy działki,
– w segmencie zamontowany jest kocioł gazowy dwufunkcyjny oraz w całości rozprowadzona instalacja centralnego ogrzewania.
– w oknach zamontowane rolety antywłamaniowe,
– nieczystości płynne: w obecnej chwili na działce jest zbiornik bezodpływowy o pojemności 10 tys. m3. Jednak z bieżących informacji, w 2018 r. ma zostać pobudowana sieć kanalizacji sanitarnej w ulicy.
– brama garażowa segmentowa elektryczna.
Nieruchomość położona jest w bardzo dogodnej lokalizacji z łatwym i szybkim dojazdem do centrum Swarzędza – ok. 10 minut oraz Poznania – ok. 15 minut. Kursują linie Komunikacji Swarzędzkiej i Poznańskiej. Dodatkowym atutem jest bliskość sklepów, marketów, punktów usługowych, placówek edukacyjnych: szkoły podstawowa i nowo wybudowane gimnazjum.
Możesz zamieszkać w przepięknej, cichej i spokojnej okolicy, z dogodnym dojazdem do Swarzędza i Poznania!!!
Cena do negocjacji
Oferta godna polecenia!
Zapraszam na prezentację!
Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę do momentu przekazania kluczy. Załatwiamy wszelkie możliwe formalności i zapewniamy bezpieczeństwo transakcji.
Opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu KC.
PEPETA NIERUCHOMOŚCI
Marzena Cieloszyk
tel. 531 313 333
 
image_pdfimage_print

Pozostałe informacje

 • Skrócony opis: Komfortowy segment z piętrem o pow. użytkowej: 119,87 m2 (+ garaż) w budynku wolnostojącym dwulokalowym wybudowanym w 2016 roku, z osobną optymalną co do wielkości działką o pow. 501 m2 w pożądanej części Zalasewa, gmina Swarzędz, w atrakcyjnej cenie 499 000,00 zł! Na froncie wykończone chodniki i podjazdy z ozdobnej kostki. W okolicy pobudowane są nowe domy wolnostojące oraz w zabudowie bliźniaczej. 
 • Miejscowość: Swarzędz i okolice 
 • Lokalizacja: Zalasewo, gm. Swarzędz 
 • Cena: 499.000 zł 
 • Rynek: pierwotny 
 • Metraż: 120 
 • Liczba pokoi:
 • Rok budowy: 2017 
 • Garaż /miejsce park.:
   
 • Opiekun oferty: Marzena Cieloszyk tel. 531-313-333 
 • Działka - metraż: 501