Nowa inwestycja! Domy w zabudowie bliźniaczej w Gruszczynie. 21/KK/PLA4

Typ oferty: dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż rzut_135_wod
Cena: 640.000 zł
Lokalizacja: Swarzędz, Gruszczyn
Powierzchnia: 135 m2, działka 393 m2
Liczba pokoi: 4
Standard: deweloperski
Balkon: taras
Piwnica: nie
Garaż/miejsce parkingowe: garaż + miejsce na posesji
Numer oferty: 21/KK/PLA4
Opis nieruchomości:
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ANI PODATKU PCC!
Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, dwukondygnacyjnego, o powierzchni użytkowej 135 m2, z przynależnym ogródkiem o powierzchni ok.260 m2, garażem oraz jednym miejscem postojowym na posesji.
Inwestycja zlokalizowana jest w podpoznańskim Gruszczynie, w dynamicznie rozwijającej się gminie Swarzędz, a oferta skierowana jest dla osób chcących zamieszkać na nowoczesnym osiedlu, blisko miasta, a jednocześnie rodzinnie i aktywnie wypoczywać blisko natury.
Gruszczyn jest oddalony od centrum Poznania o ok 11km i o 3km od Swarzędza. Z Gruszczyna do Poznania oraz do Swarzędza dojeżdża swarzędzka komunikacja podmiejska, a nieopodal, w Kobylnicy, znajduje się przystanek PKP na trasie linii Gniezno-Poznań, z którego Kolejami Wielkopolskimi do Poznania można dojechać w 15min. W pobliżu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, za pomocą której można sprawnie dostać się do centrum Swarzędza, gdzie jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura – szkoły podstawowe i średnie, przedszkola i żłobki, przychodnie medyczne, restauracje, CH ETC, Lidl, Kaufland, Biedronka, a także mniejsze sklepy. W bezpośrednim sąsiedztwie z osiedlem również znajdują się piękne tereny zielone wiodące nad jezioro Swarzędzkie, obiekty sportowe, w tym stajnia oraz szlak rowerowy prowadzący z Pobiedzisk nad Jezioro Maltańskie.
Rozmieszczenie pomieszczeń:
* PARTER (67,92 m2)
– garaż – 16,26m2
– przedsionek – 5,51 m2
– pokój dzienny + kuchnia – 32,87 m2
– komunikacja – schody – 11,66m2
– WC – 1,62 m2
* PIĘTRO (67,11 m2)
– komunikacja – schody+korytarz 11,24 m2
– łazienka – 5,23m2
– 4 oddzielne pokoje – 10,67 m2, 12,23 m2, 12,53 m2 i 15,21 m2.
Standard wykończenia:
1. KONSTRUKCJA:
Fundamenty – żelbetowe ławy i stopy fundamentowe z betonu o podwyższonych parametrach wodoszczelności.
Ściany – ściany murowane z pustaków ceramicznych/silikatowych.
2. WYKOŃCZENIE ZEWNĘTRZNE:
Ocieplenie ścian styropianem. Poniżej powierzchni terenu ze styropianu Aqua, tynk cienkowarstwowy mineralny, pokryty samoczyszczącą farbą silikonową, odporną na czynniki atmosferyczne zapewniającą estetyczny wygląd elewacji na długie lata oraz elastycznej płytki elewacyjnej.
Parapety zewnętrzne z blachy stalowej powlekanej kolorystycznie dostosowane do koloru okien.
Dach skośny o konstrukcji drewnianej kryty płaską dachówką ceramiczną, docieplony wełną gr. 20cm na stropie nad piętrem.
3. WYKOŃCZENIE WEWNĘTRZNE:
Ściany murowane z pustaków ceramicznych/ betonu komórkowego, tynk maszynowy gipsowy na parterze i piętrze oraz ścianach szczytowych, w łazienkach tynki na ostro na pełną wysokość.
Na suficie tynk maszynowy gipsowy.
Na podłogach podkład betonowy zatarty na gładko mechanicznie, na izolacjach cieplnych gr.12 cm w części mieszkalnej (parter), 8cm w garażu oraz 4 cm (piętro).
4. POZOSTAŁE ELEMENTY BUDYNKU:
Okna PCV z pakietem trzyszybowym; co najmniej jedno skrzydło w pomieszczeniu roztwieralne lub uchylne; ramy zewnątrz koloru szarego, ramy wewnątrz koloru białego, okno z wyjściem na taras przesuwne, rolety ręczne w każdym oknie na parterze i piętrze (bez silników) za wyjątkiem rolet w oknie tarasowym, które będą elektryczne, ramy okienne wyposażone w nawietrzaki ciśnieniowe z możliwością regulacji.
Drzwi zewnętrzne stalowe, wyposażone w dwie wkładki patentowe antywłamaniowe.
Brama garażowa segmentowa ręczna, przystosowana do zamontowania napędu.
Schody żelbetowe prefabrykowane, przygotowane pod montaż okładziny z drewna gr. 3-4cm.
5. INSTALACJE :
Instalacja C.O.: centralne ogrzewanie i ciepła woda dostarczane z kotła kondensacyjnego Cerapur Acu Smart z zasobnikiem zasilany gazem ziemnym, regulator pokojowy przewodowy, ogrzewanie podłogowe wodne we wiatrołapie na parterze, w części kuchennej oraz w łazienkach na parterze i piętrze wg. projektu, grzejniki płytowe stalowe w kolorze białym – pomieszczenia, wyposażone w głowice termostatyczne, grzejnik drabinkowy w łazience, wyposażony w głowicę termostatyczną, rury z tworzyw sztucznych, liczniki gazu zlokalizowane przy podjazdach.
Instalacja wodna: instalacja wody zimnej i wody ciepłej wykonane w podłodze i w ścianach, wyprowadzenia instalacji wodnych i kanalizacyjnych, wodomierze zlokalizowane w garażu, piony kanalizacyjne obudowane płytą gipsowo kartonową.
Instalacja elektryczna: przyłącze trójfazowe do podłączenia kuchni elektrycznej/płyty ceramicznej, przyłącza jednofazowe (gniazda elektryczne i punkt świetlne) zgodnie z dokumentacją techniczną, instalacja dzwonkowa,
Instalacja RTV+Internet
Dodatkowe zalety:
– na poddaszu schodki strychowe nad klatką schodową, punkt oświetleniowy i gniazdo elektryczne,
– podwójne ściany podzielone dylatacją pomiędzy segmentami, zapewniające izolację cieplną i dźwiękową,
– wyposażenie w osprzęt elektryczny typu: bezpieczniki, gniazda, włączniki, oraz instalacja pod fotowoltaikę,
– dwa miejsca parkingowe – jedno w garażu i jedno na posesji,
– nowoczesna architektura budynków,
– ogrody oddzielone płotem panelowym wyrównane ziemią,
– podjazdy, tarasy, dojścia do drzwi z kostki brukowej,
– miejsca postojowe z kostki i/ lub płyt ażurowych,
– drogi wewnętrzne oraz chodniki.
Zapraszam na prezentację!
Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę do momentu przekazania kluczy. Załatwiamy wszelkie możliwe formalności i zapewniamy bezpieczeństwo transakcji.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
PEPETA NIERUCHOMOŚCI
Karolina Kaliszan
tel. 790-422-405
karolina.kaliszan@pepeta.pl
image_pdfimage_print

Pozostałe informacje

 • Skrócony opis: Dom w zabudowie bliźniaczej, dwukondygnacyjny, o powierzchni użytkowej 135,03 m2, z przynależnym ogródkiem o powierzchni ok.260 m2, garażem oraz jednym miejscem postojowym na posesji. Inwestycja zlokalizowana jest w podpoznańskim Gruszczynie, w dynamicznie rozwijającej się gminie Swarzędz, a oferta skierowana jest dla osób chcących zamieszkać na nowoczesnym osiedlu, blisko miasta, a jednocześnie rodzinnie i aktywnie wypoczywać blisko natury. 
 • Miejscowość: Swarzędz i okolice 
 • Lokalizacja: Swarzędz, Gruszczyn 
 • Cena: 640.000 zł 
 • Rynek: pierwotny 
 • Metraż: 135 
 • Liczba pokoi:
 • Rok budowy: 2021 
 • Garaż /miejsce park.:
   
 • Opiekun oferty: Karolina Kaliszan tel. 790-422-405 
 • Działka - metraż: 393