Na wynajem lokal użytkowy idealny pod biuro w ścisłym centrum Swarzędza. 17/JG/3n

Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
4
Cena: 1000,00 zł miesięcznie
Lokalizacja: Swarzędz, Centrum
Powierzchnia: 37 m2
Liczba pomieszczeń: 2
Piętro: parter
Pomieszczenie socjalne: WC z pomieszczeniem gospodarczym
Łazienka: WC z pomieszczeniem gospodarczym
Garaż/miejsce parkingowe: parking pod budynkiem, 1 miejsce przynależne do posesji
Numer oferty: 17/JG/3n
Opis nieruchomości:
Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą wynajmu lokalu użytkowego o pow. ok. 37 m2, składającego się z pomieszczenia głównego, korytarza oraz WC z pomieszczeniem gospodarczym, usytuowanego na parterze w budynku w zabudowie bliźniaczej, położonego w ścisłym centrum Swarzędza. Jest to idealna propozycja pod biuro dla firmy, biuro rachunkowe, finansowe, ubezpieczenia, księgowe, kancelarie itp. Bardzo czytelna lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej i pełnej infrastruktury miejskiej: poczta, urząd i inne.
ATRAKCYJNA CENA !
Układ pomieszczeń:
– biuro: ok. 20 m2,
– pomieszczenie gospodarcze z WC: ok. 12 m2,
– korytarz: ok. 5 m2.
Lokal obejmuje pomieszczenie biurowe, korytarz i WC z pomieszczeniem gospodarczym. Lokal ten stanowi funkcjonalną całość i posiada osobne wejście. We wszystkich pomieszczeniach na podłodze wyłożone są płytki w odcieniu szarości, ściany malowane na biało. Dostęp do Internetu. Główne wejście stanowią podwójne, duże, przeszklone drzwi PCV z zamontowaną roletą zewnętrzną, w pomieszczeniu gospodarczym w oknie zamontowana jest krata. Cena najmu: 1 000,00 zł (w tym woda), osobno rozliczane jest zużycie prądu i ogrzewanie na podstawie podliczników.
Dodatkowe zalety:
– Budynek położony jest w bardzo dobrej lokalizacji w ścisłym centrum Swarzędza, bardzo blisko znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, poczta, urząd miasta, urząd skarbowy, rynek miasta. W promieniu 300 – 500 m markety PIOTR I PAWEŁ, CHATA POLSKA, LIDL, TESCO, BIEDRONKA.
– Do lokalu przynależy miejsce parkingowe na terenie posesji, a dla klientów miejsca postojowe wzdłuż ulicy. Idealny na wszelkiego rodzaju biura.
Oferta godna polecenia!
Zapraszam na prezentację!
Zapewniamy rzetelną obsługę klienta do momentu przekazania kluczy, załatwiamy wszelkie formalności oraz zapewniamy bezpieczeństwo transakcji.
Marzena Cieloszyk
PEPETA Nieruchomości
Tel. 531 313 333
image_pdfimage_print

Pozostałe informacje

  • Skrócony opis: Atrakcyjna oferta wynajmu lokalu użytkowego o pow. ok. 37 m2, składającego się z pomieszczenia głównego, korytarza oraz WC z pomieszczeniem gospodarczym, usytuowanego na parterze budynku, położonego w ścisłym centrum Swarzędza. Idealna propozycja pod biuro dla firmy, biuro rachunkowe, finansowe, ubezpieczenia, księgowe, kancelarie itp. Czytelna lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej i pełnej infrastruktury: poczta, urząd i inne. ATRAKCYJNA CENA! 
  • Miejscowość: Swarzędz i okolice 
  • Lokalizacja: Swarzędz, ścisłe centrum 
  • Cena: 1.000 zł 
  • Metraż: 37 
  • Liczba pokoi:
  • Opiekun oferty: Marzena Cieloszyk tel. 531-313-333