Lokal użytkowy o pow. 360,38 m2 na sprzedaż w ścisłym centrum Swarzędza. 17/JG/1

Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
3
Cena: 1.994.703,30 m2
Lokalizacja: Swarzędz, ul. Grudzińskiego
Powierzchnia: 360,38 m2
Liczba pomieszczeń: 1
Piętro: parter
Pomieszczenie socjalne: do wygospodarowania
Łazienka: do wygospodarowania
Garaż/miejsce parkingowe: parking pod budynkiem
Numer oferty: 17/JG/1
Opis nieruchomości:
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu użytkowego, o pow. 360,38 m2 w nowoczesnym budynku położonym w ścisłym centrum Swarzędza! Doskonałe miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej pod różnego rodzaju usługi: sklepy, biura, pawilony handlowe, meblowe, RTV AGD, organizacja szkoleń i inne. Lokal ma tę zaletę, że ma dwa niezależne wejścia (od frontu i tyłu budynku), co daje możliwość podziału na dwa osobne lokale użytkowe. Lokal znajduje się na parterze budynku.
Jest to idealna propozycja dla Inwestorów i firm prężnie działających, dla których ważne jest tak samo miejsce jak również dogodna lokalizacja. ATRAKCYJNA CENA !
Opłaty za media (ok. 1 787,48 zł miesięcznie)
Lokal jest w stanie developerskim do wykończenia. Istnieje możliwość wykończenia przez właściciela, za cenę do uzgodnienia.
Lokal posiada wszystkie niezbędne media i siłę wraz z osobnymi licznikami. Miejsca parkingowe dostępne przed lokalem. Istnieje możliwość wykupu miejsc postojowych.
UWAGA!
Lokal przedstawiany na zdjęciach jest lokalem znajdującym się obok, wystawiony również na sprzedaż o pow. 96,22 m2 – wykończony pod klucz. Opisywany lokal jest w stanie developerskim do wykończenia.
Informacje dodatkowe:
Budynek położony jest w bardzo dobrej lokalizacji w ścisłym centrum Swarzędza, lokalizacja o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. W najbliższym sąsiedztwie: rynek miasta, 4 duże osiedla mieszkaniowe, sklepy, restauracje, bary, apteki, szkoły.
Zapraszam na prezentację!
Zapewniamy rzetelną obsługę klienta do momentu przekazania kluczy,
załatwiamy wszelkie formalności oraz zapewniamy bezpieczeństwo transakcji.
Joanna Górska
PEPETA Nieruchomości
Tel. 531 313 333
e-mail: joanna.gorska@pepeta.pl
image_pdfimage_print

Pozostałe informacje

  • Skrócony opis: Lokal użytkowy o pow. 360,38 m2 w nowoczesnym budynku położonym w ścisłym centrum Swarzędza! Doskonałe miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej pod różnego rodzaju usługi: sklepy, biura, pawilony handlowe, meblowe, RTV AGD, organizacja szkoleń i inne. Lokal ma tę zaletę, że ma dwa niezależne wejścia (od frontu i tyłu budynku), co daje możliwość podziału na dwa osobne lokale użytkowe. 
  • Miejscowość: Swarzędz i okolice 
  • Lokalizacja: Grudzińskiego, 62-020 Swarzędz, Poland 
  • Cena: 1.994.703.30 zł 
  • Rynek: pierwotny 
  • Metraż: 360 
  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy: 2013 
  • Opiekun oferty: Joanna Górska tel. 531-313-333