Lokal użytkowy o pow. 123,65 m2 na sprzedaż w ścisłym centrum Swarzędza. 17/JG/1

Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
1
Cena: 684.402,75 m2
Lokalizacja: Swarzędz, ul. Grudzińskiego
Powierzchnia: 123,65 m2
Liczba pomieszczeń: 1
Piętro: parter
Pomieszczenie socjalne: do wygospodarowania
Łazienka: do wygospodarowania
Garaż/miejsce parkingowe: parking pod budynkiem
Numer oferty: 17/JG/1
Opis nieruchomości:
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu użytkowego, o pow. 123,65 m2 w nowoczesnym budynku położonym w ścisłym centrum Swarzędza! Doskonałe miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej pod różnego rodzaju usługi: sklepy, biura, pawilony handlowe, meblowe, RTV AGD, organizacja szkoleń i inne. Lokal ma tę zaletę, że ma dwa niezależne wejścia (od frontu i tyłu budynku), co daje możliwość podziału na dwa osobne lokale użytkowe. Lokal znajduje się na parterze budynku.
Jest to idealna propozycja dla Inwestorów i firm prężnie działających, dla których ważne jest tak samo miejsce jak również dogodna lokalizacja. ATRAKCYJNA CENA !
Opłaty za media (ok. 600,00 zł miesięcznie)
Lokal jest w stanie developerskim do wykończenia. Istnieje możliwość wykończenia przez właściciela, za cenę do uzgodnienia.
Lokal posiada wszystkie niezbędne media i siłę wraz z osobnymi licznikami. Miejsca parkingowe dostępne przed lokalem. Istnieje możliwość wykupu miejsc postojowych.
UWAGA!
Lokal przedstawiany na zdjęciach jest lokalem znajdującym się obok, wystawiony również na sprzedaż o pow. 96,22 m2 – wykończony pod klucz.
Opisywany lokal w tym ogłoszeniu jest w stanie developerskim do wykończenia.
Informacje dodatkowe:
Budynek położony jest w bardzo dobrej lokalizacji w ścisłym centrum Swarzędza, lokalizacja o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. W najbliższym sąsiedztwie: rynek miasta, 4 duże osiedla mieszkaniowe, sklepy, restauracje, bary, apteki, szkoły.
W ofercie posiadamy również lokale użytkowe na sprzedaż o pow. 96,22 m2, 149,87 m2, 136,74 m2, 360,38 m2.
CENA PODLEGA NEGOCJACJI!
Zapraszam na prezentację!
Zapewniamy rzetelną obsługę klienta do momentu przekazania kluczy, załatwiamy wszelkie formalności oraz zapewniamy bezpieczeństwo transakcji.
Joanna Górska
PEPETA Nieruchomości
Tel. 531 313 333
e-mail: joanna.gorska@pepeta.pl
 
image_pdfimage_print

Pozostałe informacje

  • Skrócony opis: Lokal użytkowy o pow. 123,65 m2 w nowoczesnym budynku położonym w ścisłym centrum Swarzędza! Doskonałe miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej pod różnego rodzaju usługi: sklepy, biura, pawilony handlowe, meblowe, RTV AGD, organizacja szkoleń i inne. Lokal ma tę zaletę, że ma dwa niezależne wejścia (od frontu i tyłu budynku), co daje możliwość podziału na dwa osobne lokale użytkowe. 
  • Miejscowość: Swarzędz i okolice 
  • Lokalizacja: ul. Grudzińskiego, Swarzędz 
  • Cena: 684.402.75 zł 
  • Rynek: pierwotny 
  • Metraż: 124 
  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy: 2013 
  • Opiekun oferty: Joanna Górska tel. 531-313-333