Lokal użytkowy na wynajem w centrum Kobylnicy w atrakcyjnej cenie! 16/JG/3n

Typ oferty: lokale do wynajęcia 1
Cena: 1300 zł netto/miesięcznie
Lokalizacja: Kobylnica, gm. Swarzędz
Powierzchnia: 35 m2
Liczba pomieszczeń: 1 + WC
Piętro: parter
Pomieszczenie socjalne: łazienka
Łazienka: tak
Garaż/miejsce parkingowe: parking pod budynkiem
Numer oferty: 16/JG/3n
Opis nieruchomości:
Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 35 m2, zlokalizowanego w pawilonie usługowym w centrum Kobylnicy w bardzo atrakcyjnej cenie! Doskonały na różnego rodzaju usługi i sklepy. Położony przy drodze krajowej nr 5 Poznań – Gniezno oraz drodze powiatowej Swarzędz – Gruszczyn – Poznań. Jest to idealna propozycja dla prowadzenia działalności usługowej. Bardzo dogodna lokalizacja.
Lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia z wystawą okienną oraz WC z umywalką (ok. 3m2). Na podłodze wyłożone są płytki, ściany – malowane, w toalecie płytki na podłodze i częściowo na ścianie. Do lokalu doprowadzone są wszelkie media, w tym również siła i Internet. Okna i drzwi wykonane z PCV, w drzwiach zamontowane są podwójne zamki. Istnieje możliwość montażu alarmu.
Cena: 1300,00 zł netto/miesięcznie + opłaty za media (prąd, woda według liczników) i śmieci.
Istnieje możliwość wynajmu drugiego lokalu użytkowego o powierzchni 70 m2, położonego w tym samym budynku w cenie 2 600,00 zł netto/miesięcznie + opłaty za media (prąd, woda według liczników) i śmieci.
UWAGA! Z lokalu o pow. 70 m2 istnieje możliwość wydzielenia dwóch lokali po 35 m2, z uwagi, że w obecnej chwili lokal ma dwa osobne wejścia i dwie toalety. W tym lokalu dodatkowo zamontowana jest klimatyzacja, alarm i monitoring.
Komunikacja:
Dworzec kolejowy PKP znajduje się w odległości 5 minut, dojazd do Poznania trwa ok. 15 minut, komunikacją miejską ok. 20 minut. Do budynku jest bardzo łatwy dojazd drogą krajową nr 5 i drogą powiatową Swarzędz – Kobylnica.
Lokal usługowy wolny od zaraz.
Zapraszam na prezentację!
Zapewniamy rzetelną obsługę klienta do momentu przekazania kluczy,
załatwiamy wszelkie formalności oraz zapewniamy bezpieczeństwo transakcji.
Joanna Górska
PEPETA Nieruchomości
Tel. 531 313 333
e-mail: joanna.gorska@pepeta.pl
 
 
image_pdfimage_print

Pozostałe informacje

  • Skrócony opis: Lokal użytkowy na wynajem zlokalizowany w pawilonie usługowym w centrum Kobylnicy w bardzo atrakcyjnej cenie! Doskonały na różnego rodzaju usługi i sklepy. Położony przy drodze krajowej nr 5 Poznań – Gniezno oraz drodze powiatowej Swarzędz – Gruszczyn - Poznań. Jest to idealna propozycja dla prowadzenia działalności usługowej. Bardzo dogodna lokalizacja. 
  • Miejscowość: Swarzędz i okolice 
  • Lokalizacja: Kobylnica, gm. Swarzędz 
  • Cena: 1.300 zł 
  • Metraż: 35 
  • Liczba pokoi:
  • Opiekun oferty: Joanna Górska tel. 531-313-333