Działka budowlana o optymalnej powierzchni w bardzo pożądanej lokalizacji w Zalasewie. 16/MC/12/JG

Typ oferty: działka na sprzedaż bez-tytulu
Cena: 245.000 zł
Lokalizacja: Zalasewo, gm. Swarzędz
Powierzchnia 683 m2
Warunki zabudowy: wydane (zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna)
Droga asfaltowa: tak
Media: tak
Lokalizacja: korzystna
Numer oferty: 16/MC/12/JG
Opis nieruchomości:
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o pow. 683 m2. Działka stanowią grunt orny z wydanymi w 2015 roku warunkami zabudowy na domy jednorodzinne, wolnostojące. Nieruchomość położona jest w okolicy niskiej zabudowy willowej.
Nieruchomość jest niezabudowana, położona przy drodze gminnej, w kształcie prostokąta, co umożliwia dogodne usytuowanie domów z możliwością zaprojektowania funkcjonalnego dużego ogrodu. Szeroki front, działka narożna, z dostępem do dwóch łączących się ulic.
Media:
prąd, woda, gaz, kanalizacja (w ulicy)
Uwaga!
Jest możliwość zakupu również działki sąsiadującej o tym samym metrażu jednocześnie powiększając sobie posiadłość.
Lokalizacja:
Dojazd do Poznania ok. 10 km. Dodatkowym atutem jest bliskość sklepów, marketów, punktów usługowych, placówek edukacyjnych. Możesz zamieszkać w przepięknej, cichej i spokojnej okolicy, z dogodnym dojazdem do Poznania!!!
Idealne położenie pod względem dostępu do komunikacji i pełnej infrastruktury! W sąsiedztwie znajdują się domy w zabudowie szeregowej i wolnostojącej, a do najbliższych sklepów to zaledwie 5 minut pieszo i 2 minuty autem. W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe i rekreacyjne. Pod ręką mamy również pełną infrastrukturę miejską: sklepy, markety, punkty usługowe, placówki oświatowe tj. szkoły, przedszkola oraz przychodnię i kościół.
Oferta godna polecenia!
CENA DO NEGOCJACJI.
Zapraszam na prezentację!
Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę do momentu przekazania kluczy. Załatwiamy wszelkie możliwe formalności i zapewniamy bezpieczeństwo transakcji.
PEPETA NIERUCHOMOŚCI
Joanna Górska
tel. 531 313 333
joanna.gorska@pepeta.pl
image_pdfimage_print

Pozostałe informacje

  • Skrócony opis: Nieruchomość gruntowa o pow. 683 m2 w położona w bardzo pożądanej lokalizacji w Zalasewie, z wydanymi warunkami zabudowy pod inwestycję polegającą na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działka położona w okolicy willowej i jednorodzinnej. Przeznaczenie pod budynki mieszkalne, jednorodzinne, wolnostojące. 
  • Miejscowość: Swarzędz i okolice 
  • Lokalizacja: Zalasewo, gm. Swarzędz 
  • Cena: 245.000 zł 
  • Metraż: 683 
  • Opiekun oferty: Joanna Górska tel. 531-313-333 
  • Typ: budowlana